Powerbank MCE141 gotowy na ekstremalne wyprawy

Nowy powerbank Maclean MCE141 stanowi doskonałe zapasowe źródło zasilania dla urządzeń mobilnych i będzie niezwykle przydatny podczas długich wędrówek górskich, czy wycieczek rowerowych. Jest bardzo poręczny, wytrzymały i odporny na wstrząsy. A wbudowany uchwyt oraz karabińczyk pozwoli zawiesić urządzenie w dowolnym miejscu. Czytaj dalej

Jaką listwę zasilającą wybrać?

Listwa zasilająca to dobry sposób na podpięcie do gniazdka prądowego większej ilości urządzeń elektronicznych. Dodatkowym atutem jest też odcięcie wszystkich podpiętych do listwy urządzeń za pomocą jednego wyłącznika sieciowego. Listwy zasilające różnią się od siebie kształtem i parametrami, jak więc wybrać tę najlepszą? Czytaj dalej

Witaj szkoło – plecaki do szkoły w modnych barwach!

Plecaki szkolne

Już niedługo dzieci ponownie zasiądą w szkolnych ławkach. Jest jeszcze trochę czasu więc można pomyśleć nad zakupem odpowiedniego plecaka do szkoły, który będzie towarzyszył najmłodszym w codziennych wędrówkach do szkoły. Przy wyborze zestawu szkolnego na pierwszym miejscu liczy się wygoda oraz bezpieczeństwo. Dla dzieci jednak najważniejszy będzie wygląd, dlatego dobrze połączyć to wszystko razem i wybrać dobry plecak w rewelacyjnych kolorach.

W asortymencie naszego sklepu znajdziecie ciekawe wzory plecaków i zestawów szkolnych w modnych kolorach. Czytaj dalej

Trójwymiarowa drukarka

Drukarka 3D do samodzielnego montażu K8200

K8200 to trójwymiarowa drukarka dla każdego! Bardzo łatwa w użyciu, przekształci Twoje pomysły w prawdziwe przedmioty, takie jak zabawki, kubki czy wazoniki.

Jak to działa?
 Nadbudowuje materiał, aby stworzyć prawdziwy przedmiot. Maszyna topi plastikowe włókno, następnie zarysowuje drukowany przedmiot cienką warstwą budulca. Na pierwszą warstwę nakładana jest kolejna, na którą trafi jeszcze jedna itd. Warstwa po warstwie powstaje zaprojektowany objekt, który po zakończeniu drukowania będziesz mógł wziąć do ręki.
 Co możesz zrobić?
Tak długo jak przedmiot mieści się w obszarze druku jedynym ograniczeniem będzie Twoja wyobraźnia. Widzieliśmy ludzi budujących roboty, samoloty, kubki, klamki, zabawki dla psów, prawdziwe buty, futerały do telefonów, dryfujące zabawki do kąpieli, pierścienie do serwet, androidy, krasnale…i wiele innych! Produkcja każdej sztuki zaczyna sie od projektu 3D, który następnie jest drukowany przez K8200.


Już wkrótce będziesz mógł przyjść do naszej hurtowni ze swoim projektem a my wydrukujemy go dla Ciebie!

Za pomocą zestawu drukarki 3D, można w łatwy i szybki sposób stworzyć modele i prototypy przedmiotów o niewielkich rozmiarach. Drukarka przy użyciu systemu ”layer by layer”, nakłada kolejne cienkie warstwy materiału, tworząc w ten sposób model 3D drukowanego obiektu.

Drukarka trójwymiarowa w formie zestawu do samodzielnego montażu umożliwia drukowanie przedmiotόw o maksymalnych wymiarach 20 x 20 x 20 cm przy użyciu drutu ABS lub PLA (3mm plastikowy surowiec).

Niezmiernie szybka, niezawodna oraz precyzyjna drukarka poradzi sobie z pracą na pełnych obrotach. K8200 jest kompatybilna ze wszystkimi bezpłatnymi oprogramowaniami RepRap.
Łatwa do zmontowania konstrukcja z aluminiowych profili pozostawia użytkownikowi wystarczająco dużo przestrzeni aby dopasować urządzenie wedle własnych potrzeb.