Zabezpiecz swój dom na majówkę

majówka

Zabezpiecz dom na majówkę

Majówka zbliża się wielkimi krokami. W tym roku kalendarz jest bardzo łaskawy i już 1 dzień urlopu zapewni 5-cio dniowy wypoczynek. Zanim jednak zamknie się drzwi domu warto upewnić się, że jest on dobrze zabezpieczony. Majówka to okres, w którym włamywacze zacierają ręce.

Bezprzewodowy alarm GreenBlue GB115 z odgłosem szczekającego psa

Jak tylko ktoś zbliży się do drzwi alarm włączy odgłos szczekającego psa. Dzięki efektowi dźwięku 3d osoba po drugiej stronie drzwi ma wrażenie, że odgłos wydawany jest przez prawdziwego psa.

cena: 171,00 zł

Zdalnie sterowane gniazdko WiFi Android iOS GreenBlue GB108

Podłączonym do prądu gniazdkiem można sterować poprzez aplikację na smartfonie. Dzięki temu w dowolnej chwili można włączyć bądź wyłączyć podłączone do niego urządzenie.

cena:94,00 zł

Symulator telewizora Maclean TVSYM01 czujnik zmierzchu

Symulator dzięki kolorowym diodom LED generuje światło, które losowo zmienia jasność. Daje to naturalny efekt oglądania programu telewizyjnego. A dzięki czujnikowi zmierzchu urządzenie może włączyć się automatycznie na kilka godzin.

cena: 61,00 zł

Solarna atrapa kamery SOL1200 z migającą diodą

Bardzo dobra kopia oryginalnej kamery, którą ciężko odróżnić od prawdziwej działającej kamery z imitacją diod IR oraz diodą świecącą na czerwono. Zasilana jest panelem słonecznym lub bateriami AAA.

cena: 61,00 zł

Atrapa kamery IR1100 S

Bardzo dobra kopia oryginalnej kamery, którą ciężko odróżnić od prawdziwej działającej kamery z imitacją diod IR oraz diodą świecącą na czerwono. Zasilana bateriami AA.

cena: 26,00 zł

Atrapa kamery z sensorem ruchu DC1400

Urządzenie jest wyposażone we wbudowany czujnik, dzięki czemu porusza się w chwili wykrycia ruchu. Dodatkowo jeszcze włącza się pulsująca, czerwona dioda LED. Dzięki temu każdy intruz ma wrażenie, że jest obserwowany.

cena: 34,50 zł

Solarna atrapa kamery SOL1500 z migającą diodą

Urządzenie jest wyposażone we wbudowany czujnik, dzięki czemu porusza się w chwili wykrycia ruchu. Dodatkowo jeszcze włącza się pulsująca, czerwona dioda LED. Dzięki temu każdy intruz ma wrażenie, że jest obserwowany.

cena: 65,50 zł

Atrapa syreny, sygnalizatora alarmowego AL2030

Doskonała imitacja sygnalizatora alarmowego (syreny), którą można stosować wewnątrz i na zewnątrz.

cena: 45,50 zł

Solarna atrapa syreny alarmowej DC3200 W z 3 diodami LED

Wysokiej jakości atrapa syreny zewnętrznej, idealna do odstraszania intruzów.Atrama syreny może być uzupełnienim do atrap kamer tworząc tym samym kompletny zestaw.

cena: 55,00 zł

Solarna atrapa syreny alarmowej DC3300

Doskonała imitacja sygnalizatora alarmowego (syreny), do złudzenia przypomina prawdziwy sygnalizator alarmowy.

cena: 64,50 zł

Wyłącznik czasowy – timer cyfrowy GreenBlue GB106

Programator do automatycznego włączania i wyłączania urządzeń elektrycznych. Daje możliwość ustawienia 112 programów oraz posiada funkcję losową która pozwala na losowe włączenie urządzenia w ciągu dnia.

cena: 29,50 zł