Prosty sposób montażu głośników ścianie

 

Decydując się na montaż telewizora na ścianie warto też pomyśleć o głośnikach. Tak aby cały zestaw kina domowego prezentował się dobrze, można kolumny głośnikowe zamontować na ścianie. Taka instalacja nie jest trudna, gdyż wystarczy skorzystać ze specjalnych uchwytów, dzięki którym cały proces będzie łatwy i szybki.

Przed przystąpieniem do montażu uchwytu, należy wybrać model, który będzie odpowiednio dopasowany do posiadanego sprzętu audio. Jako, że większość uchwytów w naszej ofercie jest uniwersalna to jedynym parametrem na jaki należy zwrócić uwagę to waga urządzenia. Maksymalne obciążenie jakie może zostać zamontowane na uchwycie jest niezwykle istotne w przypadku większych kolumn głośnikowych.

Duża zaletą uchwytów do głośników jest regulacja kąta nachylenia kolumny, dzięki czemu można tak je ustawić by cieszyć każdym nutą wydobywaną z urządzenia. Posiadając uchwyt z możliwością regulacji można głośniki zawiesić trochę wyżej i skierować je w dół, aby w ten sposób uzyskać najlepszą jakość dźwięku.

Uchwyt głośnikowy do kolumn Maclean MC-528 komplet 2 szt

Uchwyt głośnikowy do kolumn
Maclean MC-528 komplet 2 szt

Uchwyt głośnikowy do kolumn Maclean MC-553 kpl

Uchwyt głośnikowy do kolumn
Maclean MC-553 kpl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *