Czas się trochę poruszać

Czas się poruszać

Zostało jeszcze kilka dni kalendarzowego lata, dlatego warto wykorzystać ten czas aby wyjść z domu i zaczerpnąć trochę świeżego powietrza. Długi spacer czy jazda na rolkach lub rowerze wpłynie korzystnie na zdrowie i samopoczucie. Dlaczego przy tym nie dokonać pomiarów swoich poczynań i sprawdzić ilość zrobionych kroków i spalonych kalorii? A jazdę na rowerze umilić muzyką z telefonu zamontowanego na kierownicy?

Poniższe akcesoria na pewno będą pomocne w sportowych aktywnościach:

Krokomierz ProMedix PR-211Krokomierz ProMedix PR-211 – Idealne urządzenie dla osób, które potrzebują ruchu, ale brak im motywacji do regularnego ćwiczenia – pokazując już przebyty dystans oraz spalone kalorie zachęca do dalszego wysiłku. Pedometr jest bardzo łatwy w obsłudze, wystarczy go podpiąć do paska i wyruszyć na trening.
Smartwatch Promedix PR-320BSmartwatch Promedix PR320B – To idealna propozycja dla wszystkich, którzy chcą prowadzić zdrowy tryb życia. Kompatybilna z smartfonami na systemach Android i iOS. Komunikuje się z urządzeniem za pomocą Bluetooth z aplikacją mobilną VERYFIT 2.0
Uchwyt rowerowy MC-688 Muchwyt do telefonu na rower mc688 – Wodoodporne etui do telefonu z uchwytem na kierownicę pasującym do motoru, skutera, roweru, czy też quada. Chroni telefon przed zachlapania wodą oraz kurzem. Wykonane z solidnych, trwałych i antywibracyjnych materiałów.
Etui na telefon na ramięEtaui na telefon na ramię – Lekkie etui ochronne na ramię dedykowane smartfonom o przekątnej do 4,8″ o smukłym i ciekawym kształcie. Zapewnia dobrą ochronę sprzętu podczas uprawiania sportów jak bieganie czy jazda na rowerze. Odblaskowy materiał poprawia widoczność po zmroku. Etui posiada także specjalną kieszonkę na klucze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *